购买 KBU1002G-T0 | KBU1002G-T0数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBU1002G-T0
KBU1002G-T0
KBU1002G-T0
仅供参考
零件编号 KBU1002G-T0
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 100V 10A KBU
送货服务
KBU1002G-T0参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 10 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, KBU
供应商设备包KBU
KBU1002G-T0 Packaging
Insepction
KBU1002G-T0 FAQ
  • 1. How to order KBU1002G-T0 on Heisener?
  • 3. Are the KBU1002G-T0 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBU1002G-T0?
KBU1002G-T0 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。